Masumiyet 10.Bölüm Fragmanı

Masumiyet 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 28 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/7mknb

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir. Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür. İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.

5 Yorum Var

 1. asu

  22 Nisan 2021 - 16:37

  ben bu diziyi cok seviyorum ne olur final yapmasin ve ikinci sezonu da olsun ela ve ilker in aski daha yeni basliyor ve farkli bir duruma donuyor.

 2. Sema

  22 Nisan 2021 - 13:43

  Bütün dizilerde var. Burda bazı oyuncuları abartmışlar ve kötülük etmişler, bu kadar silik suratı kim ister. Kırışıklık da defo da insanlar için.

 3. Sema

  22 Nisan 2021 - 13:39

  Bence Ela hasta. Annesi ilk önce Ela yı bir hastaneye yatırsın. Sonra da o koca müsveddesini hemen acil boşasın. Kızının kanını satan adamdan ne baba ne koca olur. O küçük oğlana da iyilik olur. Olmaz olsun böyle karaktersiz böyle babaya.

 4. MELDA

  22 Nisan 2021 - 00:51

  İsmail mi dövmüş yani. Yoksa dövdürmüş mü??? Telefonda konuştuğu suç ortağı galiba ya da sevgilisi o avukat Beril. Diziyi anlaşılmaz hale sokuyorlar bu yüzden diğer dizilere kayamıyorsunuz bile. Muhteşem çevirmişler. Senaryoya da diyecek yok. Neresini eleştirelim her hafta birini suçlu gösterip, şüphe içinde bırakıyor bizleri.. Ela karakteri ÇUKUR dizisinde oynamıştı performansı süperdi…

 5. Hülya

  21 Nisan 2021 - 22:58

  Filtreli dizi ahahaha

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.