Masumiyet 12.Bölüm 3. Fragmanı

Masumiyet 12.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/iqutn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Bahar ve Hale, çocukları için sıra dışı bir iş birliği yapmak zorunda kalırken, Harun’un gizli iş birlikleri ise davanın seyrini değiştirecek güçtedir. Ela, annesinin elini tutup, İlker’e arkasını dönmeyi nihayet başarır ancak Hale’nin dava sürecini etkilemek için bulduğu radikal çözüm Ela, İlker ve İrem üçlüsünün duygusal dengelerini kökünden sarsar. Ela, Hale’nin attığı adımla dengesini kaybederken, İrem; Hale ve İlker’den hayatının en ağır darbesini yer. Bahar, Harun’un etrafını saran sis perdesini ilk kez aralarken, İlker’in son hamlesi herkesin sınırlarını zorlayacaktır.

5 Yorum Var

 1. asu

  16 Mayıs 2021 - 15:30

  ne demek bu bitiyor mu ???

 2. Sema

  16 Mayıs 2021 - 11:41

  Bir dizinin günü değiştiyse, yolcudur abbas bağlasan durmaz.

 3. Sema

  13 Mayıs 2021 - 22:39

  O akşam hepimiz rivadaydik… ve yirmi otuz bin kadar insan sırayla bir adım öne çıkar ve ben dövdüm elayi hayır ben dövdüm yok o değil ben ben… ben diye bağırırlar…😁😂🤣

 4. DERYA

  13 Mayıs 2021 - 15:35

  İçinden çıkılmaz bir hal aldı. Şimdi damat suçlanıyor. Gizlice gelmiş işi bitirmiş… Harun bulup bulup çıkarıyor gizlilikleri. Muammaya dönüştü….

 5. ahu

  13 Mayıs 2021 - 11:23

  yaaaaa harika final olmaz diye cok sevindim be umarim hak ettigi reytinge ulasir

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.