Masumiyet 12.Bölüm Fragmanı

Masumiyet 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/difse

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Bahar ve Hale, çocukları için sıra dışı bir iş birliği yapmak zorunda kalırken, Harun’un gizli iş birlikleri ise davanın seyrini değiştirecek güçtedir. Ela, annesinin elini tutup, İlker’e arkasını dönmeyi nihayet başarır ancak Hale’nin dava sürecini etkilemek için bulduğu radikal çözüm Ela, İlker ve İrem üçlüsünün duygusal dengelerini kökünden sarsar. Ela, Hale’nin attığı adımla dengesini kaybederken, İrem; Hale ve İlker’den hayatının en ağır darbesini yer. Bahar, Harun’un etrafını saran sis perdesini ilk kez aralarken, İlker’in son hamlesi herkesin sınırlarını zorlayacaktır.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  12 Mayıs 2021 - 11:51

  Sakin final olmasin dizi cok guzel

 2. belma

  11 Mayıs 2021 - 17:42

  Harun gibi sinsilerden korkulur. İsmail in kara kutusunu ele geçirmiş. BERİL iki taraflı oynuyor. Ama videodan haberi yok kızı arabadan atarken. ELA beter olsun .Terbiyesiz ahlaksız bir kız koşa koşa evli adama gidiyor. İrem ne yapacak bu durumda bıktı kız kocasını kaptırmamak için mücadele veriyor… Dizide bir tuhaflık var. Diğer dizilerden eser yok. Her hafta başka yöne çeviriyor dikkatleri… Hale ve Harunun eski aşıklar olduğu çıktı ortaya… İsmail gençken de psikopatmış .Oğluna yaptıklarına bakılırsa. Ama Elayı döven kişi yine anlaşılmadı… Bulgaristandan beklediği ne olabilir Harun un anlamış değilim…

 3. Kiraz

  11 Mayıs 2021 - 16:27

  Cok güzel dizi oyuncular harika insallah final yapmaz severek izliyoruz

 4. Anonim

  11 Mayıs 2021 - 16:14

  Final olmasın

 5. nehir

  11 Mayıs 2021 - 13:28

  yaaaaa ne olur final yapmayin Ben cok sevdim bu diziyi madem gunu degistirdiniz devam edin lutfennnnnnnn

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.