Masumiyet 13.Bölüm Fragmanı

Masumiyet 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/cnlu7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

İlker’in akıl almaz evlenme teklifiyle deliye dönen Bahar, Ela’ya güvenemez ve sert tedbirler almak zorunda kalır ancak ne İlker’in hesaplarına, ne de Timur’un çıkarları uğruna Ela’yı kullanmasına engel olamaz. Ela, uzun gel gitlerin ardından içindeki bütün soru işaretlerine rağmen, İlker’in telkinlerinin etkisinde kalır ve ona evet der. Bu akıl almaz evlilik, Ilgaz cephesine ihtiyacı olan algı yönetimini sağlasa da, Ilgaz’lar hiç beklemedikleri yerden altından kalkamayacakları bir darbe yer. İlker ve Ela’nın evlenmesi sadece Bahar için değil, İrem için de yıkıcı olur. Dengesini tamamen kaybeden İrem, nihayet iyileşmek adına büyük bir adım atarken, yaptığı misilleme ile Ilgaz’ları karıştırmayı başarır. Diğer yanda, Harun’un olay gecesindeki payı tüm çıplaklığıyla ortaya çıkarken, yolu Ela’nın yaşadığı felaket gecesinden geçen herkes için hesaplaşma vakti gelmiştir artık. Kızının evliliğiyle köprüleri atmış olan Bahar, son sözünü mahkemede söyleyecek ve olay gecesiyle ilgili ezberler bir kez daha bozulacaktır.

7 Yorum Var

 1. Anonim

  18 Mayıs 2021 - 14:30

  Öyle bir hal aldı ki sanki bütün herkesin Ela yı bir şekilde darp edip dövüp attılar ve babası ne iğrenç bir karakter hala kızının üzerinden para kazanma peşinde, galiba bu dizinin bir Bahar annesi düzgün bir karakter gerçekten can hiraş kızını kurtarmaya çalışıyor. Ķüçücük vücutlu ELA dan ne korktunuz be. İrem sende de hiç kadınlık gururu yokmuş. Bu ne yerlerde kapaklandın sende en az ilker kadar hasta ve şımarıksın.

 2. asu

  18 Mayıs 2021 - 13:36

  Ela tabi ki ilkeri birakmaz, evli ne demek sadece dava icinmis, ilker her nasil olsa da ila ya asik en basindan asikti irem aptal bi kadin hem de gurursuz , ela ama aptalca ilkerin yaninda degil onun icin gercekler onemli, Ben bu cifte bayiliyorum

 3. hayalet

  18 Mayıs 2021 - 13:31

  harika bir dizi, kim suçlu kim diil kestirelemeyen sürükleyici heyecan dolu ve ayrıca da anne ve babaların kendi keyifleri için mahvettigi çocuklarının gelecege taşıdıkları çocukluklarının temelinde yaşadıkları mutsuzları, psikolojik bozukluklarını çok güzel anlatan aynı zamanda da egitici müthiş bir dizi, kendini yetiştirmeyen anne ve babaların izleyecegi ve çok düşünecekleri bu dizi, masumlar apartmanı ve kırmızı oda var, önce bu dizileri seyredip sonra çocuk yapmayı düşünmeliler, çocukların hayatını mahvetmek için anne baba olunmadıgını onları saglıklı mutlu bireyler olarak yetiştirip hem kendilerine hem yaşadıkları topluma da mutluluk temelli faydalı merhametli vicdanlı olmaları gerektigi bilincini verebilmelidirler. Çocuk dogurmakla herşey bitmiyor, asıl o çocugu saglıklı mutlu sevgi dolu yetiştirebilme disiplinin sabrın bilgin var mı bunu düşünerek anne baba olunsa, bugün bu toplumda işkenceci insanlar artmazdı

 4. Merale yanıt

  18 Mayıs 2021 - 07:48

  Meral hanım dizi bu. Gerçek mi sandınız

 5. Anonim

  18 Mayıs 2021 - 01:47

  Bir gün umarım dayak yemeği haketmezsin, nasıl bir kötü kalplilik sizinki birde kadınsın…

 6. Ada

  18 Mayıs 2021 - 00:33

  Adam evli degildi birlikteyken evlenmeden once baslayan bir iliski her şeyi bildigi halde gurursuzca onla evlenen bir kadin cok buyuk konusmamak lazim *.

 7. MERAL

  17 Mayıs 2021 - 23:59

  Bu kadar entrika fazla. Muammaya dönüştü dizi. İlker yapışkan ve gurursuz biri. Güzel karısı varken ,ahlakı bozuk Ela için saplantısı var. O Ela rezil biri evli adamın peşini bir bırakmadı. Soluğu onun yanında alıyor. Dayağı haketti bu kız hiç acımam.. Gecenin karanlığında, taksiyle , yaşına başına bakmadan sevgilisine koşuyor neymiş evleneceğini duymuş. Hesap sormaya gitti bunlar başına geldi…

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.