Masumiyet 8.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Masumiyet 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/zdp4b

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Harun, tuzağa düştüklerini anlar ve önlem almaya çalışır fakat Bahar, Timur tarafından akıl almaz şekilde kandırılır ve Harun’a olan güvenini kaybeder. Düştükleri acımasız tuzak, mahkemede korkunç bir iftira olarak karşılarına çıkar. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanır ve bu korkunç suçlamayla gözünün önündeki perdeyi söküp atar. Hem, Timur’dan boşanmak için hem de Ela’nın, İlker’i aklayan ifadesini geçersiz kılmak için düğmeye basar. Bahar’ın Ela’yı psikiyatri heyetine sokma kararı Ilgaz cephesini karıştırır. Diğer yanda, annesinin düşürüldüğü durumu hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardım etmek için radikal bir adım atar ve bu adım onu, bütün iradesiyle uzak durmaya çalıştığı İlker’e götürür. Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar’a karşı harekete geçer. Ela’nın dengesi İlker tarafından bir kez daha sarsılırken, gerçek deprem ise Ilgazlar’da yaşanır.

6 Yorum Var

 1. MERAL

  8 Nisan 2021 - 14:24

  Boşan Bahar boşan ağzını aça aça ne yapacaksın bakalım kocan işten de çıktı. Tam bir entrika dolu dizi. Sinirlerimizi hoplatıyor… Küçücük kızının yaptıklarına bak… serbest bıraktığınız kızlar neler açıyor başınıza.. Gece vakti doğum gününde evde olması gerekirken… Bu dizi sayesinde anne ve babalar çocuklarının başına bir şey gelmemesi için çabalarlar umarım.. Dizi ders verir mahiyetinde.

 2. selda

  8 Nisan 2021 - 14:14

  Normal hayatımızda: hak, hukuk, adalet olmadığı için dizileri de inandırıcı olması açısından ona göre yazmışlar… Doğru yoldalar aslında.. Tutuklananlar 2 gün sonra dışarda, suçlular boynuna kravat takıp iyi halden dışarda, tecavüzcü ya kirlettiği o çocuk yaştaki kız ile evlendiriliyor, ya da salıveriliyor. Halbuki aynı suçu tekrar işliyor… Rüşvet, kara para aklama her gün haberlerde bıktık inanın.. Böyle dizileri sevmiyorum… Savaşçı başlayacak cumartesi günü asker dizisi onu bekliyoruz. en azından o gerçek… Askerlerimizin her gün yaşadığı çatışma, şehit olma konuları abartılmadan seyrediliyor.

 3. Sabriyeyeldan

  8 Nisan 2021 - 12:27

  Artik bende bu yuzden seyretmiyorum

 4. biran

  8 Nisan 2021 - 10:53

  yorulduk kötülerin entrikalarindan.

 5. Anonim

  8 Nisan 2021 - 09:29

  Evet her bölüm haksizlarin zaferi ile bitiyor. Seyredenler zaten bıkmış gerçek hayattaki haksizliklardan birde seyrettigimiz filmler tüy dikiyor. Bilinen kötülükler hep kazanınca insan kapatıyor. Bin kere diyoruz iyi ya ölecek yada finalde rahat edecek. Niye niye kötüyü her bölüm surundurmuyorsun.

 6. Anonim

  8 Nisan 2021 - 00:21

  Dizi oyuncular konu çok güzel ancakkkkkk senaristler hep kötülermi kazanacakkkkkk izleyiciler hak hukukta istiyor bunu görün artıkkkkk

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.